Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильне підвісне крісло для двох Gardlov 27378
Завдяки міцній металевій рамі, вантажопідйомності до 300 кг та трьом м’яким подушкам вона забезпечує максимальний комфорт для двох людей. Стильний дизайн у стилі бохо та велике сидіння роблять гойдалку місцем для відпочинку та релаксу.
Переваги
- подвійне сидіння для 2 осіб - більше простору та комфорту - ви можете відпочивати на самоті або з близькою людиною
- максимальне навантаження до 300 кг - міцна конструкція забезпечує безпеку та стабільність під час використання
- 3 товсті, м'які подушки в комплекті - зручна спинка та сидіння, що облягають тіло та дозволяють вам по-справжньому розслабитися
- 4 міцні канати з металевими ручками - стабільне підвішування гойдалок та надійне кріплення до каркаса або стелі
- міцна металева рама діаметром 2,7 см, обтягнута тканиною - висока міцність та стійкість до щоденного використання
- величезне сидіння - зручний простір для сидіння, лежання та відпочинку
- стильний бохо-дизайн - елегантний декоративний елемент, який чудово прикрасить ваш сад, терасу чи балкон
- універсальне використання - для саду та дому - гойдалку можна використовувати на терасі, балконі, в саду або навіть у вітальні
- м'який бавовняний наповнювач для подушок - подушки товщиною 12 см не мнуться та забезпечують комфорт навіть під час тривалого відпочинку
- можна монтувати різними способами - гойдалку можна повісити на балку, стелю або раму - ви можете адаптувати її до свого простору


Технічні характеристики
- для використання: зовнішнє та внутрішнє
- максимальне навантаження: 300 кг
- подвійний
- товщина мотузки: 6 мм
- можна прати: так, 30°C
- висота спинки: 40 см
- довжина бахроми: 20 см
- діаметр рамки: 2,7 см
- загальні розміри: 148 x 126 см
- яйця: 2 шт.: 49 x 49 x 12 см
- подушка сидіння: 95 x 60 x 12 см
- вага: 6,2 кг
- вага в упаковці: 8 кг
- бренд: GARDLOV
- колір гамака: сірий
- матеріал: поліестер, залізо, бавовна
Що входить до комплекту?
- Садова гойдалка
- 3 подушки
- металеві кільця для підвішування
- мотузки
- багатомовний посібник користувача
- коричнева транспортна коробка виробника

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gardlov |
| Країна виробник | Польща |
| Тип гамака | Двомісний |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Довжина ложа | 1480 мм |
| Ширина ложа | 1260 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 300 кг |
| Каркас (стійка) | Є |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри гамака | |
| Довжина | 1480 мм |
| Ширина | 1260 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 6 кг |
| Комплектація гамака | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чохол для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 3 493 ₴











