
Садова альтанка-павільйон Cesa сталевий каркас, москітна сітка, 3.75 м. Сіра
- Під замовлення
- Код: Cesa
Відправка з 09 квітня 202611 999 ₴
Садова альтанка-павільйон Cesa сталевий каркас, москітна сітка, 3.75 м. Сіра
Захист : Дах з поліамідним покриттям та бокові стінки з поліестеру ефективно захищають від сонця, створюючи комфортне місце для відпочинку.
Стильний вигляд : темно-сірий сталевий каркас та сучасний дизайн роблять альтанку Cesa доповненням до будь-якого відкритого простору, додаючи йому елегантності.
Легке складання : Проста конструкція та інтуїтивно зрозумілі рішення для складання дозволяють швидко та безпроблемно встановити павільйон.


Технічні характеристики продукту:
- Розміри : діаметр 375 см, висота 265 см
- Розміри та вага коробки: 210x43x18 см, 35 кг
- Конструкція : Рама : Сталь, діаметр 48/19 мм, темно-сірого кольору.
- Дах : поліестер 180 г/м² з покриттям PA (поліамідні волокна), забезпечує захист від ультрафіолетового випромінювання.
- Бічні стінки : поліестер 160 г/м², вітронепроникний та захищає від вітру.
Застосування:
Сад і тераса : підходять для створення тінистого місця для відпочинку, обідів на свіжому повітрі або проведення зустрічей з родиною та друзями.
Біля басейну : підходить для захисту від сонця в зоні відпочинку біля басейну.
Альтанки та інші відкриті простори : Можна використовувати в альтанках, зонах відпочинку та будь-де, де потрібен захист від сонця.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Відкрита альтанка |
| Виробник | TRIZAND |
| Форма даху | Вальмовий |
| Країна виробник | Польща |
| Форма підстави | Багатогранна |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліестер |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 3750 мм |
| Ширина | 3750 мм |
| Висота | 2650 мм |
- Ціна: 11 999 ₴




