Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розкладний матрац Livarno home 190 х 65 х 8,5 см
- Для більш екологічно чистого виробництва
- Вироблено в соціально прийнятних умовах праці
- З високоякісним пінополіуретаном для відновного сну
- Універсальний складаний матрац - можна використовувати для сидіння в складеному вигляді
- Підходить як для гостей, так і для кемпінгу
- Знімний чохол можна прати в пральній машині
- У практичній сумці – для зберігання та безпечного транспортування
Матеріал:
- Чохол: 100% поліестер; наповнювач: 100% поліуретан
Розміри:
- Розкладений: прибл. 190 x 65 x 8,5 см (Д x Ш x В)
- Розміри в складеному стані: прибл. 63 x 65 x 25,5 см (Д x Ш x В)
Догляд:
- Тільки чохол можна прати
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Livarno Home |
| Країна виробник | Німеччина |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Висота | 8.5 см |
| Наповнення матраца | пінополіуретан |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 65 см |
- Ціна: 1 800 ₴






