Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
БФП Canon i-Sensys MF237W
Canon i-SENSYS MF237w - високопродуктивний БФП, створений для використання в умовах офісу.
Canon i-SENSYS MF237w виконаний на основі монохромної лазерної технології і здатний друкувати зі швидкістю 23 сторінки в хвилину. Планшетний сканер дозволяє отримати якісні копії ваших документів або ж зображень.
Canon i-SENSYS MF237w також має вбудований факс. Підключитися до БФП можна як за допомогою USB, так і Wi-Fi. Доступний також друк з мобільних пристроїв завдяки підтримці Google Cloud Print, Apple AirPrint, Canon PRINT Business.
Характеристики
- Бренд Canon
- Клас пристрою офісний
- Дисплей монохромний
- Тип пристрою БФП (ксерокс, сканер, принтер)
- Технологія друку лазерна
- Підтримувані картриджі/фарби CRG-737
- Роздільна здатність друку 1200x1200 dpi
- Роздільна здатність сканера 600x600 dpi
- Палітра друку чорно-біла
- Лоток для паперу 250 аркушів
- Підтримка форматів A4
- Об'єм пам'яті 256 MБ
- Ресурс ч/б картриджа, стор. 2400 стор.
- Сенсорний екран так
- З'єднання бездротове/дротове
- Ethernet (LAN) так
- Роз'єми та порти USB Type B (порт принтера)
- Bluetooth ні
- Швидкість чорно-білого друку, стор/хв. 23 стор/хв
- Двосторонній друк (Duplex) ні
- Автоподатчик документів (ADF) так
- Вбудований факс так
- Wi-Fi так
- Колір корпусу чорний
- Розмір (Ш.Г.В.) 390х370х312 мм
- Комплектация картридж, кабель живлення, диск, документація, (USB кабель відсутній)
- Гарантія 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип пристрою | БФП |
| Тип принтера | Лазерний |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Функції БФП | Копір, Принтер, Сканер, Факс |
| Кольоровість друку | Чорно-біла |
| Клас пристрою | Офісний |
| Формат паперу | А4 |
| Метод друку | Лазерна |
| Кількість кольорів | 1 |
| Швидкість ч/б друку (A4) | 23 ст./хв |
| Інтерфейси | Wi-Fi, Ethernet, USB |
| Кількість сторінок | 15000 стор. |
| Операційна система | Windows |
| Потужність | 1120 Вт |
| Рівень шуму | 51 дБ |
| Ємність лотка | 250 стор. |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип витратного матеріалу | Тонер-картридж |
| Лоток подачі | 250 стор. |
| Лоток прийому | 100 стор. |
| Роздільна здатність друку | |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку У | 600 dpi |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 390 мм |
| Висота | 370 мм |
| Глибина | 312 мм |
| Вага | 12 кг |
- Ціна: 12 950 ₴





