влевовправо

Електрична ковдра підкладна, простирадло 150х160см з таймером Camry CR 7421
- Немає в наявності
- Код: CR 7421
2 599 ₴
+380 (75) 545-38-20
Менеджер компаніїповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична ковдра підкладна, простирадло 150х160см з таймером Camry CR 7421
Електрична підкладкова ковдра Camry забезпечує тепло і комфорт. Також рекомендується людям, які дбають про своє здоров'я. Знімає невралгію, знімає скутість м'язів та покращує кровообіг. Також знімає ревматичні недуги.
Вона забезпечує швидкий та рівномірний розподіл тепла, що дозволяє насолоджуватися теплою постільною білизною через кілька хвилин після включення.
Ковдра виготовлена з м'якої та затишної синтетичної вовни. Його можна мити, відключивши шнур живлення та терморегулятор.
Характеристики:
- Розміри: висота: 160 см x ширина: 180 см
- Знімний шнур живлення з РК-пультом
- Можна прати в пральній машині при 30°C
- Легко керувати
- Таймер: 1-10 годин
- 5 ступенів нагріву
- Тканина верху: синтепон
- Тканина низу: поліестер
- Таймер автоматично вимикає нагрів через встановлений час
- Захист від перегріву
- Легка система запобігання ковзанню ковдри по матрацу
- Потужність: 2 x 60W
- Живлення: 230В ~50/60Гц
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Час нагріву | 1 хв |
| Розмір | Двоспальний |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 160 см |
| Машинне прання | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 600 хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Довжина шнура | 1.5 м |
| Колір | Білий |
| Вага | 2000 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Електричні ковдри |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція автовимкнення | Так |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 2 599 ₴










