236 відгуків
+380 (98) 700-67-25
GoodDeal - come and do your best

Вафельниці, бутербродниці, мультипекарі

Смачні, хрусткі та ароматні вафлі за всесвітньовідомими рецептами або гарячі канапки до сніданку? А може, солоденьке печиво чи то тістечко у формі горішка? Усе вище згадане і не тільки Ви зможете приготувати придбавши вафельницю, бутербродницю, горішницю або ергономічний пристрій у якому вдало поєдналися всі три функції.
Вафельниця - досить проста в управлінні та неймовірно практична у використанні. Це можна сказати і про горішницю з бутербродницею. Як правило всі моделі однофункціональні, готують від 1 до 10 виробів різної форми та розміру. Відрізнятися може потужність та наявність з'єднання ємних пластин у пристрої. Також, різні виробники варіють колір та розмір моделей, та наявність функціональних дрібниць.
Мульти моделі, які поєднують у собі 3 або 4 функції одночасно, як правило власниці змінних пластин, високої потужності та високої виробничості. Готувати в них приємно та швидко.
Інтернет магзин Good Deal пропонує Вам відвідати групу товарів під назвою "Вафельниці, бутербродниці, мультипекарі" та зверни новинку від провідних торгівельних марок Adler, Mesko, Clatronic та Silver Crest.
Вафлельниця
Простий та практичний пристрій для приготування вафель різної форми. Як правило він готує швидко та за один раз здатен приготувати від 1 - 10 виробів.
Горішниця
Профі у приготуванні смачних та простих десертів у реалістичному вигляді. Горішок складається із двох половинок та готовий до начинок на ваш смак та розсуд.
Бутербродниця
Екссперт по приготуванню гарячих та хрумких грінок із м'яким якенького тостерного хліба. Наповнення капакти на ваш вибір. Час приготування до 5 хв.
Мультифункціональний пристрій 3 або 4 в 1
Сучасний виробник намагається максимально покращити пристрої власного виробництва поєднуючи та комбінуючи декілька функцій в одній моделі.
Інтернет магазин Good Deal - купуйте найкраще для своєї родини за помірну ціну!
в виде галереив виде списка
Бельгійські вафлі та хрусткі канапки: всі міфи про складний вибір вафельниці (бутербродниці)
Як обирати? На що звертати увагу! Та у чому основна відмінність у видах даного пристрою.
Готувати смачно не складно, якщо Ви придбали вафельницю, бутербродницю або мультипекарський пристрій у якому вдало поєдналися грандіозний функціонал та максимальна простота використання. І так, давайте розглянемо основні види підвиду дрібної побутової техніки, а саме вафельницю, бутербродницю, горішницю або модель 3 (4) в 1.
Гайда розбиратись!
Вафельниця: солодко, легко та смачно
Вафельниця, яку звикла бачити сучасна людина складається із двох жаростійких плит із нагрівальним елементом по середині, які мають безпечне з'єднання та термоізольовану ручку. Дякуючи цьому тісто рівномірно пропікається з обох сторін. В основі корпусу, у більшості випадків - цупкий пластик, є моделі зі сталевим покриттям, проте їхня ціна значно вища, але й термін роботи значно довший. Умовно вафелльниці можна розділити на два види - "традиційні" для приготування тонких вафель, які дарують змогу приготувати смачні трубочки чи ріжки, які по тому можна буде наповнити морозивом, сгущеним молоком або сиром. Такі моделі готують виріб від 3 -5 хвилин. Другий вид - "бельгійські" для приготування пухкеньких вафель. Вони мають різні форми, готові готувати до 10 виробів одночасно, але час приготування дещо збільшується, оскільки товщина вафлі потребує ретельного пропікання.
Основним фактом, на який слід звернути увагу привиборі вафельниці - це покриття пластин. Обов'язково антипригарне, не важливо тефлонове чи керамічне (оскільки і те, і інше гарно зарекомендувало себе у роботі), але 100 % гладеньке та рівномірне, адже пошкоджене покриття зіпсує враження від роботи і дратуватиме не охайним видом.
Якщо, говорити про технічні характеристики, то потужність пристрою може коливатися від 400 - 2000 Вт. Чим вища потужність - тим скоріше ви отримаєте готовий виріб. Більшість вафельниць мають терморегулятор, який завбачлливо розташувався на корпусі або кришці моделі. Незмінними є індикатори роботи та готовності (присутні навіть у найпростіших моделях).
Бутербродниця: хрусткі канапки за лічені хвилини
Сендвічниця - вид дрібної побутової техніки для кухні приречений готувати гарячі бутерброди та сендвічі. Всього 2-3 хвилини і ви маєте змогу частувати свою родину бутербротами авторського виробництва. При виборі цього пристрою орієнтуйтеся на потужність. В основному вона коливається від 600 - 900 Вт, від цього факту залежить швидкість прогрівання та приготування їжі. Одразу визначіться із кількістью бутербродів, які ви хочете приготувати за один раз. Звичайна бутербродниця готує 2-4 вироби одночасно, але якщо у вас велика родина - варто розглянути варіант із вміщуваністю доо 8 виробів. Форма пристроюю може бути класичка - для тостерного (квадратного) хліба та округла (для звичйних скибочок).
Для корпусу виробники використовують у більшості - пластик або нержавіючу сталь. Рідко ці матеріали поєнуються створючи неповнорний дизайн та підвищену стійкість корпусу до подряпин та ударів. Пластини (у будь якому випадку) лише металеві. Дрібниці, якими виробники наділяють сендвічниці, теж мають значення. Прорезинені ніжки - гарантують надійну фіксацію на поверхні. З'ємні пластини - забезпечують легкий догляд. Замок блокування на ручках збереже дитячі допитливі руки від опіків, а антипригарне покриття дарує змогу готувати без додавання рослинних чи тваринних жирів.
Практично всі моделі оснащені терморегуляторами та індикаторами роботи та готовності пристрою.
Горішниця: купувати чи ні?
Горішниця - електрична майстриня з виготовлення однакових половинок "горішка", який ви можете наповними смачною начинкою та частувати своїх дітей та друзів. Як і її попередниці - горішниця має термоізольований корпус. Найчастіше він пластиковий чи сталевий. Пластини з'ємні чи цілісні обов'язково повинні мати антипригарне покриття, яке забезпечить комфортне діставання готового горішка. За один раз ви можете приготувати 6, 12 чи 24 горішки. Потужність у середньостатистичної горішниці від 700 до 1000 Вт. Професійні прилади мають потужність від 1600 Вт.
Приємними дрібницями можуть стати - термостат, адже він дає змогу готувати десерт при оптимальній температурі. Стандартні індикатори роботи та готовності та звичайно ж дизайн.
Мультипекар з системою роботи 3-4 в 1 - ідеальне надбання
Сучасний прорив у області приготування - мультипекар у якому геніально поєдналися вафельниця, бутербродниця, горішниця, форма для приготування печива і так далі. Придбавши мультипекаря ви отримуєте від 2 до 5 з'ємних панелей з антипригарним покриттям. Зовнішній вигляд пристрою ідентичний його попередницям. Потужність варіюється від 600 - 1400 Вт. Функціонал та технічні херактеристики схожі із одноплановими пристроями. Основною відмінністю та приємним додатком є змінні металеві панелі для приготування і вафель, і сендвічів, і вищевказаних "горішків".
Оскільки даний формат пристрою є безперечно улюбленцем покупця, виробники надають нам можливість придбати додаткові панелі. Звісно залишається ключовий момент - ціна! Цінова політика на мультипекарі абсолютн різна. Прості моделі із стандартними характеристиками та пластиковим корпусом мають помірну ціну для пересічного громадянина, а варіанти із тайметорм та термостатом в додаток до сталевого корпусу обійдеться набагато дорожче.
У будь якому разі обираючи орієнтуйтесь на основні властивості та ваші бажання, адже не має необхідності купувати мультипекар, якщо ви бажаєте готувати лише бельгійські вафлі до сніданку!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner