236 відгуків
GoodDeal - come and do your best
+380 (98) 700-67-25

Блендери (стаціонарні та погружні)

Блендер - сучасний помічник на кухні, який здатний за лічені хвилини перетворити в однорідну масу будь-які продукти. Овочеве пюре, сирна маса, фруктові однорідні пюре і т. д ергономіний та потужний блендер приготує без проблем. Блендери - абсолютно різні за дизайном, комплектацією, потужністю та функціоналом.
Багато виробників пропонують нам моделі 3в1 - до яких додаються подрібнювачі та вінчики для збивання, таким чином ви можете розширити спектр приготуованих страв та зменшити кількість пристроїв.
Стаціонарні блендери ідеальні для готування смузі, дитячого харчування та молочних коктейлів. Готувати з допомогою такого пристрою легко та швидко, єдиним недоліком є дещо габаритний розмір.
Погружний та швидкісний
Готуйте миттєво та комфортно з погружним блендером, адже його мобільність вражає, а працездатність окриляє на нові кулінарні подвиги.
Комплексний та багатофункціональний
Пристрої із системою роботи 3в1 - багатогранні та гармонійно поєднують у собі подрібнювач та вінчик для замішування тіста.
Стаціонарний та практичний
Класичні та звичні моделі стаціонарних блендерів - зрозумілі для користувачів і незінно прості у використанні. Готуйте якісно - обравши стаціонарний блендер.
Потужність пристроїв коливається від 150 до 1000 Вт, від цього залежить швидкість роботи блендера. Швидкість роботи може бути як фіксованою (єдиною) так і 5-6 режимів. В додаток до цього виробник пропонує ще турбо режим та режим пульсації.
Інтернет магазин Good Deal пропонує моделі від іменитих європейських виробників. Вам залишається лише обрати та придбати!
Потребуєте детальної інформації - звертайтеся до менеджерів нашої кампанії.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner