Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Аналітичні ваги Adler AD 8187 white, Smart з додатком FitGo
Adler AD 8187 white — розумні аналітичні ваги з 12 параметрами здоров’я та синхронізацією з додатком FitGo. Точні тензодатчики з марганцевої сталі забезпечують вимірювання з точністю до 100 г. Підтримка до 8 користувачів без реєстрації, необмежена пам’ять вимірювань, довгострокова підтримка ПЗ.
Висококонтрастний LED-дисплей, платформа із загартованого скла 6 мм (28×28 см), максимальне навантаження 180 кг. Автоматичне ввімкнення/вимкнення, індикатори перевантаження та низького заряду. Живлення від 4 батарейок AAA (в комплекті).
Технічні характеристики:
- 12 параметрів здоров’я (вага, ІМТ, жир, вода, м’язова маса, кістки, вісцеральний жир, білок, метаболічний вік, BMR тощо)
- Точність 100 г / 0.2 lb
- Максимальне навантаження 180 кг
- Одиниці кг / lb
- Платформа загартоване скло 6 мм
- Площа 28×28 см
- Висота 2.5 см
- Живлення 4×AAA (в комплекті)
- Колір білий
- Синхронізація з додатком FitGo (Bluetooth)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Тип ваг | Електронні |
| Максимальна вага | 180 кг |
| Матеріал платформи | скло |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Одиниці виміру | Кілограми |
| Об'єм пам'яті | 8 користув. |
| Визначення вмісту води | Так |
| Визначення вмісту м'язової тканини | Так |
| Визначення вмісту жирової тканини | Так |
| Визначення вмісту кісткової тканини | Так |
| Розрахунок індексу маси тіла | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка дисплея | Так |
| Функція автовимкнення | Так |
- Ціна: 1 159 ₴








